2020 Vasario 20, Ketvirtadienis
Facebook grupė Google+ Youtube kanalas
Baldųpramonė.lt

Apie firmą

Domus Galerija

Domus Galerija

Tel.: +370 5 274 1140
Faksas: +370 5 274 1140
P. Lukšio g. 32, Vilnius
El. paštas: info@domusgalerija.lt
Interneto svetainė: http://domusgalerija.lt


„Domus galerija” - didžiausias Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotas baldų ir interjero prekybos centras. Jis išsiskiria stilingumu ir garsių, pasaulyje pripažintų gamintojų prekių asortimentu. Unikalus, nes turi savitą formatą: - atspindi naujausias mados ir technologijų tendencijas. Daiktai ir sprendimai čia su idėja!

Galerijoje prekiauja verslininkai, kuriems jų darbas yra ir gyvenimo aistra. Apie baldus ir interjerą jie žino daugiau, nei pirkėjas gali paklausti.

Tai ne tik prekybos, bet ir intelektualaus bendravimo, kūrybos centras, saviraiškos erdvė. Joje gera būti, ilsėtis, bendrauti, atrasti, pasisemti įkvėpimo. Susitikimuose ir seminaruose interjero dizaino profesionalai, menininkai atskleidžia naujus šiuolaikinio gyvenimo būdo ir kasdienio bendravimo kultūros pustonius.

Interjero centre veikia Meno galerija. Joje eksponuojami dailės, grafikos ir skulptūros darbai, kuriuos galima įsigyti. Namų interjerą jie praturtins gyva kūrybine energija.

„Domus galerija” - savo istoriją ir prasmę turintis prekybinis vardas, reiškiantis originalumą bei tikrą, ilgaamžę prabangos dvasią. Tai laiko, žinių ir patirties nugludintų vertybių namai.

Darbo laikas

I - V: 10-19
VI: 10-18
VII: nedirbame
Tavo reklama Arch.lt Intelligent kitchen Granuliniai katilai